Доставка по Україні

 

 

Доставка по Києву

 

 

 

Як оплатити замовлення?

 

1.  Попередня оплата (економія ~ 150 грн за 1 відправлення). Оплачуєте товари на  карту ПриватБанк 100% від вартості замовлення. Оплачуючи на карту ви економите на зворотній доставці грошей (грошовий переказ), в середньому 75 грн за одне відправлення, а також отримуєте безкоштовну доставку.

2.  Грошовий переказ або оплата при отриманні. Ви оплачуєте замовлення  при отриманні у  відділенні пошти.  Зверніть увагу , зворотня відправка грошей платна — вартість доставки  + 2% від суми переказу)

У разі якщо вам не підійшов розмір / не сподобався колір / пошив обраної вами моделі, будь-ласка, оплатіть транспортні витрати назад (в одну сторону).

3. Всі замовлення відправляємо із завдатком 200 грн. (Завдаток йде в рахунок доставки, сума грошового переказу буде на 200 грн менша)

 

Умови використання подарункових сертифікатів

  1. ПС не підлягає поверненню
  2. Решта з ПС не повертається
  3. Його можна використовувати як частину оплати, наприклад ПС на суму 1000 грн, а ви замовляєте кеди за 1700 грн, вам залишиться доплатити 700 грн
  4. ПС можна використовувати один раз, а час його дії - необмежений

 

Правила повернення товару

Споживач має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки.

Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право

 

або придбати будь-які інші товари з асортименту в наявності з відповідним перерахуванням вартості,

або розірвати договір та повернути гроші у розмірі вартості повернутого товару.

При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки зі споживачем проводяться виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші в день розірвання договору – в інший термін за згодою сторін, але не пізніше, ніж протягом 14 днів.

 

Повернення і обмін проводиться в разі:

 

якщо товар не використовувався;

якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики;

якщо не порушена упаковка і комплектація товару.

Вимоги споживача розглядаються після пред'явлення покупцем:

 

розрахункового документа (касовий чек, накладна);

повної комплектації товару, що повертається, технічного паспорта на товар або іншого документа, який його замінює;

паспорт або інший документ, що засвідчує особу покупця.

 Згідно Закону України «Про захист прав споживачів» зі змінами від 01.12.05р. № 3161-IV,Згідно наказу № 98 від 11.03.2004 року Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 р.за N 379/8978Про затвердження Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами

Детальніше на сайті http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=1023-12

__________________________________________________________________________________________________________________________________________